پژوهشگران محترم خواهشمند است مقالات علمي – پژوهشي خود را با محوریت کوچینگ برای مشاغل و سازمانها  و طبق فرمت مورد نظر آماده واز طریق فرم زیر ارسال نمايند.

تمامي مقالاتي كه اعلام وصول مي شوند در روند بررسي سایت قرار خواهند گرفت

.

شرايط پذيرش مقاله

  ـ مقالات ارسالی تنها در قالب تعيين­ شده مورد بررسی اوليه قرار می‌گيرند و در صورت عدم رعايت ساختار مورد نظر، به نويسنده برگردانده می‌شوند.

  ـ مقالات ارسالی نبايد به ­طور هم­زمان برای ساير نشريات و سایتها ارسال و يا به چاپ رسيده باشند.

 -از آنجا که مقالات منحصراً به ­صورت الکترونيکی و از طريق وبگاه اختصاصی پذيرفته می‌شوند، نويسندگان محترم بايد برای ارسال مقاله از طریق همین صفحه اقدام فرمايند.

  – مقاله ارسالی ترجیحا پژوهشی و حاصل تحقيق نويسنده(گان) باشد؛ مقالات ترجمه­‌‌‌‌ای و مروري  هم پذيرفته می­شوند.

  – زبان مقاله بايد فارسی باشد. از آوردن اصطلاحات خارجی که معادلهای دقيق و رسايی در زبان فارسی دارند خودداری شود و در مواقع ضروری،معادل لاتين لغت مورد نظر، در زير نويس نوشته شود.

اصول کلی

  – هر نوع مقاله پژوهشي كه در يكي از شاخه‌هاي مرتبط با کوچینگ فردی و یا سازمانی نوشته شود و از ارزش علمي لازم برخوردار باشد؛ براي بررسي و چاپ احتمالي پذيرفته خواهد شد.

– مقالات رسيده پس از بررسی در کميسيون اوليه برای داوری ارسال مي‌شوند و پس از اخذ نظر داوران جهت تأیید نهايی در کميسيون هیأت تحريريه مطرح می‌شوند.

   – سایت تیام حق رد يا قبول و نيز ويراستاری مقالات را برای خود محفوظ مي‌دارد. هیأت تحريريه در انجام اصلاحات آزاد است.

– مقالاتی که برای انتشار آماده شده­ اند برای تأیید نهايی به نويسنده ارجاع می‌شود. صحت و سقم و مسئوليت مطالب مقاله به عهده نويسنده(گان)است.

دستورالعمل نگارش و ارسال مقالات پژوهشی

1- فرستنده مقاله به عنوان رابط کليه امور نشريه درمورد مقاله در نظر گرفته مي‌شود و کليه مکاتبات و اطلاع‌رساني های بعدی با وی صورت مي‌گيرد. در هنگام ارسال مقاله بايد نامه‌­ای مبنی بر تأیید نويسنده رابط به امضای کليه نويسندگان به نشريه ارسال شود که در آن ترتيب درج اسامی نويسنگان و يک” نويسنده مسئول” نيز مشخص شده باشد (فرم تعهدنامه نويسندگان).

 2- به هنگام ارسال يا ويرايش مقاله دقت داشته باشيد که چکيده فارسی و انگليسی و کليدواژه­ های فارسی و انگليسی و همچنين مشخصات خواسته شده نويسندگان به دقت در جای مناسب نوشته شوند. مقالات فاقد اين اطلاعات درسيستم بررسی وارد نمي‌شوند.

 3- مقاله بهتر است در فرمت زیر ارائه گردد:

  • نام، نام­ خانوادگی، درجه علمی، رشته تحصيلی يا تخصص،شماره همراه، شماره محل کار، آدرس آکادميک و آدرس پست الکترونيک)به طور کامل درج شود.
  • عنوان فارسی و انگليسی (ترجمه دقيق)
  • چکيده فارسی و انگليسی (ترجمه دقيق)- 150تا 250 کلمه فارسی و 150 تا 250 کلمه انگليسی
  • کليدواژه­ های فارسی و انگـليسی (ترجمه دقيق)، حداقل 3و حداکثر 6 کلمه
  • متن اصلی دارای مقدمه (موضوع، مباني نظري، پیشینه، فرضیه يا سئوالات)، روش شناسي، يافته‌هاي تحقيق، بحث ونتيجه­ گيری، منابع و تقدير و تشکر (در صورت صلاحديد نويسنده و حداکثر در 3 سطر)
  • ارجاع به منابع در همه­ موارد لازم است به ­صورت کامل رعايت شود. منابع در انتهاي مقاله به ترتيب حروف الفباي انگليسي تنظیم شود و به ترتيب شماره گذاري گردد.

مقاله با نام شما در سایت منتشر خواهد شد .

با تشکر

واحد پژوهش

مرکز آموزش کوچینگ ایران