دوره آموزشی تربیت کوچ حرفه ای

مرکز آموزش کوچینگ ایران

هرجا که هستید بصورت آنلاین "کوچینگ استاندارد بین المللی" را آموزش ببینید و به عنوان یک کوچ حرفه ای مشغول به کار شوید. برای فعالیت به عنوان کوچ حرفه ای نیاز به حضور در شهرهای بزرگ ندارید. فقط کافیست برند خود را بسازید و خود را به عنوان کوچ حرفه ای مطرح کنید . سازمانهای بزرگ کشور از شما دعوت به همکاری خواهند نمود.
از کوچینگ به عنوان مهارت مدیریتی و رهبری خود بهره ببرید و توان بالقوه پرسنل خود را بالفعل کنید.


چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

شغل کوچینگ، در سال‌های اخیر رشد چشم‌گیری داشته است به‌ طوری که در آمارها جزو تاثیرگذارترین روش‌ها و ابزارهای توسعه‌ی رهبری سازمانی معرفی شده و در سال 2016 دومین شفل رو به رشد کانادا بوده است. فرآیند کوچینگ فرآیندی است که همزمان که فرد در نقش مربی به دیگر افراد کمک می‌کند، بر توسعه‌ی شایستگی‌های خود هم سرمایه‌گذاری کرده است. به‌ همین دلیل کوچینگ نه‌ تنها درباره‌ی آدم‌های دیگر است بلکه درباره‌ی خود شما و موفق شدن‌‌تان است.
این دوره مخصوص کسانی طراحی شده است که می­‌خواهند با افزایش سطح‌ آگاهی از خود، افزایش قدرت ذهن، انتخاب و مسئولیت‌­پذیری بتوانند سطح زندگی خود را ارتقاء داده و ارتباطات پایدار و مؤثرتری را با دیگران ایجاد نمایند و همزمان در رشد دیگران هم نقش داشته باشند.


مخاطبان دوره:

مدیران و رهبران سازمانها

دانشجویان کلیه رشته ها بویژه مدیریت و علوم انسانی

کلیه علاقمندان به مباحث موفقیت و توسعه فردی و سازمانی

مدیران و کارشناسان حوزه منابع انسانی HRM

کلیه مشاوران و مدرسان حوزه موفقیت، مدیریت، بازاریابی و فروش و ...

کلیه علاقمندان به مباحث کسب و کار و استارت آپ

این دوره مناسب شماست اگر:

 

مشتاق هستید که سطح زندگی خودت و دیگران را ارتقاء بدهید

دوست دارید سطح کیفی و درامدی شغل فعلی خودتان را ارتقاء ببخشید و در کسب و کار یا سازمان خودت بهتر نقش ایفا کنید

به موضوعات توسعه فردی و کسب و کار علاقمندی و مرجع دیگران برای حل مشکلات و مسائل انها هستید

دوست دارید به عنوان کوچ حرفه ای شغل مستقل خودتان را با درامد بسیار خوبی داشته باشید

 
درآمد یک کوچ حرفه ای که تعداد آنها در ایران در حال حاضر کمتر از 200 نفر است، ماهانه بالغ بر 10 میلیون تومان است

فراکوچبیل گیتس: هر فردی به یک کوچ (مربی) نیاز دارد. همه ما به افرادی نیاز داریم تا به ما بازخورد بدهند تا ما عملکردمان را بهبود ببخشیم. یکی از بنیانگذاران شرکت های بزرگ در دنیا در خاطرات خود درباره کوچینگ می گوید: “زمانی که در حال ساخت اولین شرکتم بودم، متوجه شدم که بزرگ‌ترین محدودیت در رشد شرکتم، رشد شخصی من به عنوان پایه‌گذار و مدیرعامل است. بنابراین یک کوچ استخدام کردم. طی ماه‌ها، ده کوچ مرا برای برنامه‌های توسعه استراتژیک، حیات بخشیدن به ارزش‌های شرکت، کار از طریق موقعیت‌های بین فردی پراسترس یاری کردند و من در بسیار قاطع‌تر و مصمم‌تر شدم که ارزشش برای من غیرقابل وصف است”
کوچینگ Coaching یک رشته جدید است که بر پایه روانشناسی مثبت نگر بنا شده است. هدف آن حمایت از افراد در ایجاد یک زندگی ایده ال و رضایت بخش است که کار و کسب و نحوه تحصیل دانش و مهارت هم جزیی از زندگی است.
مربی یا کوچ مربی یا کوچ کسی است که با مراجعین خود درباره موضوعات مختلف اعم از مسائل حرفه ای تا موضوعات شخصی و فکری گفتگو می کند و آن ها را در مسیر تعیین و دستیابی به اهدافشان حمایت می کند.


دوره آموزشی تربیت کوچ حرفه ای 5.00/5 (100.00%) 1 vote